Tutoreak

Tutoreak ikastalde bateko ikasle bakoitzaren hezkuntza prozesuaren bultzatzaileak dira. Zuzendaritzaren ardurapean, bere mailako tutore eta irakasleekin koordinatzen dute beren lana.

Ikasgela bakoitzak bi tutore izango ditu, ikasleei gertuagoko laguntza eskaintzeko eta gurasoekin elkarlan sakonagoa edukitzeko helburuarekin.

Batxilergoa 1. maila:

1A: Josune Etxeberria (jetxeberria@oiartzoikastola.eus) eta Araitz Olaiz (aolaiz@oiartzoikastola.eus).

1B: Aitzpea Aizpurua (aaizpurua@oiartzoikastola.eus) eta Iñigo Jaka (ijaka@oiartzoikastola.eus).

1C: Jon Xabin Urretabizkaia (jurreta@oiartzoikastola.eus) eta Itziar Reparaz (ireparaz@oiartzoikastola.eus).

Batxilergoa 2. maila:

2A: Agurtzane Agirre (aagirre@oiartzoikastola.eus).

2B: Helena Santamaria (hsantamaria@oiartzoikastola.eus) eta Txema Marin (tmarin@oiartzoikastola.eus).

2C: Olatz Michelena (omichelena@oiartzoikastola.eus) eta Jone Gallastegi (jgallastegi@oiartzoikastola.eus).