Tutoreak

Tutoreak ikastalde bateko ikasle bakoitzaren hezkuntza prozesuaren bultzatzaileak dira. Zuzendaritzaren ardurapean, bere mailako tutore eta irakasleekin koordinatzen dute beren lana.

Ikasle kopuru altua duten ikasgelek, orokorrean, bi tutore izango dituzte ikasleei gertuagoko laguntza eskaintzeko eta gurasoekin elkarlan sakonagoa edukitzeko helburuarekin.

Batxilergoa 1. maila:

1A: Josune Etxeberria (jetxeberria@oiartzoikastola.eus) eta Iñigo Jaka (ijaka@oiartzoikastola.eus).

1B: Jon Xabin Urretabizkaia (jurreta@oiartzoikastola.eus).

1C: Aitzpea Aizpurua (aaizpurua@oiartzoikastola.eus).

1D: Sara Alberdi (salberdi@oiartzoikastola.eus).

Batxilergoa 2. maila:

2A: Helena Santamaria (hsantamaria@oiartzoikastola.eus) eta Olaia Zabaleta (ozabaleta@oiartzoikastola.eus).

2B: Jurdana Martin (jmartin@oiartzoikastola.eus).

2C: Olatz Michelena (omichelena@oiartzoikastola.eus) eta Araitz Olaiz (aolaiz@oiartzoikastola.eus).