Tutoreak

Tutoreak ikastalde bateko ikasle bakoitzaren hezkuntza prozesuaren bultzatzaileak dira. Zuzendaritzaren ardurapean, bere mailako tutore eta irakasleekin koordinatzen dute beren lana.

Ikasgela bakoitzak bi tutore izango ditu (2A izan ezik), ikasleei gertuagoko laguntza eskaintzeko eta gurasoekin elkarlan sakonagoa edukitzeko helburuarekin.

Batxilergoa 1. maila:

1A: Helena Santamaria (hsantamaria@oiartzoikastola.net) eta Itziar Reparaz (ireparaz@oiartzoikastola.net).

1B: Mikel Mendizabal (mmendizabal@oiartzoikastola.net) eta Jone Gallastegi (jgallastegi@oiartzoikastola.net).

1C: Aitzpea Aizpurua (aaizpurua@oiartzoikastola.net) eta Iñigo Jaka (ijaka@oiartzoikastola.net).

Batxilergoa 2. maila:

2A: Agurtzane Agirre (aagirre@oiartzoikastola.net).

2B: Andrea Etxaniz (aetxaniz@oiartzoikastola.net) eta Txema Marin (tmarin@oiartzoikastola.net).

2C: Amaia Laka (amlaka@oiartzoikastola.net) eta Txema Marin (tmarin@oiartzoikastola.net).