Tutoreak

Tutoreak ikastalde bateko ikasle bakoitzaren hezkuntza prozesuaren bultzatzaileak dira. Zuzendaritzaren ardurapean, bere mailako tutore eta irakasleekin koordinatzen dute beren lana.

Ikasgela bakoitzak bi tutore izango ditu, ikasleei gertuagoko laguntza eskaintzeko eta gurasoekin elkarlan sakonagoa edukitzeko helburuarekin.

Batxilergoa 1. maila:

1A: Aitzpea Aizpurua (aaizpurua@oiartzoikastola.eus) eta Araitz Olaiz (aolaiz@oiartzoikastola.eus).

1B: Josune Etxeberria (jetxeberria@oiartzoikastola.eus) eta Jone Gallastegi (jgallastegi@oiartzoikastola.eus).

1C: Jon Xabin Urretabizkaia (jurreta@oiartzoikastola.eus) eta Iñigo Jaka (ijaka@oiartzoikastola.eus).

Batxilergoa 2. maila:

2A: Agurtzane Agirre (aagirre@oiartzoikastola.eus) eta Itziar Reparaz (ireparaz@oiartzoikastola.eus).

2B: Helena Santamaria (hsantamaria@oiartzoikastola.eus) eta Itziar Reparaz (ireparaz@oiartzoikastola.eus).

2C: Olatz Mitxelena (omitxelena@oiartzoikastola.eus) eta Txema Marin (tmarin@oiartzoikastola.eus).